معرفی نرم افزار Apk Editor ویرایشگر برنامه ها !

حتما به ادامه مطلب مراجعه کنید ...


اپلیکیشنی که در این پست قصد معرفی آن را داریم به شما اجازه می‌دهد برنامه های نصب شده و فایل ها apk را بدون داشتن دانش برنامه نویسی ویرایش کرده و فایل نصبی جدیدی بسازید، عکس هارا جایگزین یا از برنامه خارج کنید، پس زمینه اپلیکیشن را تغییر و تبلیغات آنرا حذف کنید و به بیشتر صدا های برنامه دسترسی داشته باشید و امکاناتی همچون ویرایش و ترجمه متن, تغیر اسم و آیکون برنامه و قابلیتهای دیگر مثل کپی برنامه و … را داشته باشید.

APK Editor

ویرایش برنامه های اندروید بدون دانش برنامه نویسی

APK Editor Pro نرم افزاری ساده و کاربردی است که شما را قادر می سازد به راحتی برنامه های اندرویدی را ویرایش کرده و فایل نصبی جدیدی بسازید اگر به عکس ها، متن ها و صدا های درون یک برنامه اندرویدی نیاز دارید یا می خواهید یک اپ را ترجمه کرده و به اشتراک بگزارید این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد و شما به راحتی و بدون نیاز به برنامه نویسی میتوانید بیشتر اپلیکیشن های اندرویدی را ویرایش کنید.

یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار پشتیبانی از زبان فارسی است، پس فرقی ندارد کاربر حرفه ای باشید یا معمولی این برنامه یک روزی به کار شما خواهد آمد. کسانی که نمی خواهند برنامه را در ویندوز دیکامپایل کرده و ویرایش کنند این نرم افزار بهترین گزینه برای این افراد است

دانلود نرم افزار Apk Editor بالینک مستقیم